mebikym - молодий проект в он-лайн просторі. У нас світла команда, маленькі мрії і грандіозні плани. На ринку меблів ми працюємо більше 10 років. Тому пропонуємо Вам тільки меблі від перевірених часом виробників України. Наші ціни справедливі і на всю нашу продукцію надається гарантія. Ми прагнемо зробити он-лайн покупку у нас максимально зручною і безпечною для Вас. Адже кожен раз, коли хтось натискає на кнопку "Купити" - ми усвідомлюємо, що робимо благородну справу.

Наша основна мета - стати корисними

Ми не просто продаємо меблі. Ми допомагаємо знайти саме те, що треба. Підібрати потрібний розмір, визначитися з кольором і дизайном, заповнити простір Вашого будинку корисними родзинками, підбираючи їх під певний стиль і Ваші запити. Ми віримо, що наша продукція створена для того, щоб зробити кожен Ваш день простіше, а життя приємніше і добріше. Ваше завдання мріяти: а наше - ці мрії втілювати. Ми виходимо з того, що наша продукція повинна відповідати певним стандартам якості:

- вона повинна бути максимально комфортною і зручною для використання

- вона повинна бути затребуваною і бажаною у Вашому домі

- вона повинна бути екологічною і безпечною, служити довго і вірно

Крім того: у нас великий вибір меблів з натурального дерева.

З mebikym зробити правильний вибір легко

Ми уважні до деталей і кожен процес починаючи з етапу вибору меблів і до їх доставки до Вас додому - намагаємося максимально спростити. А постійний доступ покупця до свого особистого кабінету після оформлення замовлення, дає можливість тримати все під контролем. Ми знаємо, як важливо створити в своєму будинку відчуття затишку. Саме тому наші меблі для тих, хто прагне зробити своє житло насправді комфортним, лаконічним і привабливим. Наші меблі відповідають всім вимогам сучасності і є справжньою окрасою інтер'єру. Кожне Ваше замовлення для нас індивідуальне.

Відстежуйте наші знижки та акції, підписавшись на розсилку. Ремонт в нашій країні - справа всього життя, а покупка меблів - це жирна крапка після ремонту або переїзду в нове житло. Ми цінуємо кожного свого клієнта і готові задовольняти Ваші запити на кожному етапі нового вибору: від народження дитини, до необхідності, що небудь освіжити - ми поруч, коли потрібні.

Зв'яжіться з нами по тел.: 044 333 8124 або 067 807 2124 і ми обов'язково відповімо на всі питання!